MENU
Jesteś tutaj: Rozmaitości / Objawienia i Przekazy / *

*

Nie to złoto co się świeci, ale co jest ukryte przed wami. Gdyby było odkryte, nie moglibyście dokonywać wyborów i wzrastać.

To co wielu nazywa nieodpowiedzialnością Boga, jest w rzeczywistości darem Jego serca, objawieniem Prawa Wolnego Wyboru w doświadczaniu życia. Jak zauważyliście nikt nie dziękuje, gdy mu życie wychodzi, bo rozumie, że zawdzięcza to sobie. Nie oskarżajcie więc Boga za popełniane przez siebie i bliźnich błędy. Gdy to robicie w innych upatrując winę, zapominacie o prawdziwym źródle zła, które się czai poza ludzką energią. Jego za nic nie winicie, bowiem nakazało ono wam wierzyć w to, że samo nie istnieje, że tylko wyrodne ludzkie serce jest przyczyną waszego bólu, upadku, a nawet znieprawienia. To nie jest prawdą. Gdy poznacie machinę zła, będziecie nie tylko mogli sobie i bliźnim pomóc, ale i wiele uczynicie dla naturalnych praw tego świata, praw, które stanowią o podstawach życia na tej planecie…

Można ludziom wskazać sposoby wyjścia z impasu i czasem pomóc, ale za nich nie wolno nic robić, bo okrada się ich z ich własnego doświadczenia. Dla nas aktywna litość, to pomyłka odciętego od duszy ducha, dla nas to złodziejstwo.

Współodczuwaj, ale się nie lituj, dzielnie wskazuj zagubionym drogi wyjścia. Dorośnij do tego by być Bogiem.

 

Spisał Zbigniew Jan Popko

Wszystkie prawa zastrzeżone dla "quzdrowieniu.pl Energoterapia Włocławek".Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl