MENU
Jesteś tutaj: Rozmaitości / Objawienia i Przekazy / *

*

Zamek z Piasku jest tyle wart, ile wasze marzenie o nim, a życie wasze tyle, ile w nim porządku i radości. Niech nikt nigdy nie waży się rzucać kamieniem w cudzy Zamek z Piasku ani gardzić radością i życiowym porządkiem drugiego człowieka. To są Boże dary, a nie ludzkie upominki, które podstępem chce się zniszczyć lub przejąć. Co należy do dzieci bożych, a więc do Boga, to nie może być przejęte ani zniszczone. Każdy taki czyn, każda niecność, jest odnotowany w rejestrze duszy i na wieki ją obciąża, często spychając w otchłań zapomnienia lub duchowej śmierci.

Wyjęci spod Prawa, wyklęci, szukają później dróg powrotu do Boga, ale nigdzie i w nikim nie znajdą wsparcia, bowiem każda pomocna dłoń należy przecież do Niego, a tę zły człowiek ucina Mu podczas czynienia zła. Jeśli więc - z góry przewidując porządek zdarzeń- zechcesz po śmierci szukać wsparcia, już teraz dobrym uczynkiem, słowem, myślą twórz je na Dzień Sądu Ostatecznego, któremu podlega każda ludzka istota.

Gdy mrok spowije jej serce, gdy bić ono przestanie w duchowej harmonii światła, zacznie ono swą pracę w energiach innych wymiarów, tych które czystego ludzkiego ducha nie przyjmą. Bacz więc by twoja ręka nie zburzyła bratu i siostrze Zamku z Piasku, bo inna zbuduje ci Czarny Zamek po śmierci. Zamek twojego cierpienia po wieki wieków, Amen.

 

Ożywianie zła: Gdy zawarte w człowieku zło przekroczy próg 40 %, samo zaczyna żyć i wpływać na ludzi, przy 70 % ich podporządkowuje uruchomionym programem, a przy 90 % działa stale na otoczenie, nawet gdyby inicjator miał już inne cele ( to tzw. posiew zła), przy 99% zło otwiera w człowieku czerwone oczy i go pęta na zawsze, by przy 100 % zabić jego duszę (na stałe odciąć od ducha i Boga…)

Zło w PTP opiera swoją moc na Szarej Strefie (20%) na widmie porażki (50%), jednocześnie wzmacniając lęk w innych pasmach , oraz na zabijaniu nadziei (30%)…

 

Spisał Zbigniew Jan Popko

Wszystkie prawa zastrzeżone dla "quzdrowieniu.pl Energoterapia Włocławek".Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl