MENU

Oferta

Wszystkie masaże wykonuję intuicyjnie z zastosowaniem różnych poznanych mi technik.

Do każdego masażu podchodzę z pasją i zaangażowaniem.

Nie podchodzę schematycznie i standardowo do drugiego człowieka, ale jak do przyjaciela, któremu potrzebny jest relaks i odprężenie.

W sposób indywidualny przygotowuję masaż w oparciu o potrzeby i upodobania klienta.

 

Koszt masażu - od 70 do 80 zł za godzinę

 

Przyjmuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 19

w gabinecie ul. Kaliska 104/107 we Włocławku.


W nagłych przypadkach również w sobotę,

jednak po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny.

 

 

W mojej ofercie znajdziecie Państwo:

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

MASAŻ KLASYCZNY

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY=MASAŻ PRENATALNY

MASAŻ LECZNICZY

MASAŻ TERAPEUTYCZNY

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ - MASAŻ ANTYCELLULITOWY

 

 

Masaż klasyczny - jest to najbardziej popularny i znany masaż, polegający na mocniejszym oddziaływaniu na mięśnie i tkanki. W zależności od sposobu jego wykonywania będzie miał różne oddziaływanie. Stosowany jest jako środek na silne spięcia mięśniowe, dlatego doskonale się sprawdza jako masaż sportowy, na wybrane, lub wszystkie partie ciała, przed, lub po treningu. Eliminuje przykurcze, bóle, dlatego jest idealny jako środek leczniczy, czy wspomagający zdrowienie. Usuwa zmęczenia i przynosi ulgę i rozluźnienie. Stosowany na wybrane partie ciała, działa nawet wspomagająco przy odchudzaniu, czy ujędrnianiu skóry, jako dodatkowy zabieg kosmetyczny.

 

Masaż relaksacyjny - MASAŻ PeLoHa - to niecodzienny masaż relaksacyjno – terapeutyczny całego ciała. Promuje uczucie Pokoju, Miłości i Harmonii. Peace – uczucie pokoju do wszystkiego co nas otacza Love – miłość dla siebie samego i własnego ciała Harmony – harmonia energetyczna, biologiczna i komórkowa Jest to delikatny jednak silnie działający sposób na odpoczynek, eliminację stresu, rozbudzenie ciała, oraz uwolnienie go od wszelkich bólów i dolegliwości. Podstawą tej metody jest zrozumienie, że ciało to świątynia, która pozwala nam przejawiać się jako fizyczno-duchowe istoty tu na ziemi. Należy się więc ciału właściwe traktowanie w postaci relaksu i odprężenia. Metoda masażu PeLoHa rozwijana była przez 25 lat i zawiera min. elementy masażu Klasycznego, Polinezyjskiego, technikę Bowena, Refleksologię, Uzdrawianie Polarity, pracę z meridianami i punktami akupresury. Masaż PeLoHa jest delikatny w dotyku, tak więc odpowiedni dla dzieci, osób niepełnosprawnych, kobiet w ciąży, osób starszych, jest również bezpieczny dla osób z urazami, bądź po kontuzjach. Przy taktach kojącej muzyki odpoczywa również zmęczona psychika, dzięki czemu człowiek już z nowymi siłami i marzeniami może wejść w swoją codzienność. Jest tak skonstruowany by połączyć odprężenie i rozluźnienie mięśni z harmonią energetyczną człowieka i powrotem sił witalnych.

Poprawia stan zdrowia fizycznego:

- Eliminuje bóle kręgosłupa, stawów, barków, migreny i inne.

- Likwiduje sztywność stawów.

- Przywraca prawidłowe krążenie krwi i innych płynów ustrojowych,

- Kosmetycznie: wygładza zmarszczki, ujędrnia ciało, likwiduje cellulit

- Oczyszcza organizm z toksyn i przywraca prawidłową przemianę materii, likwiduje nadwagę.

 

Przywraca zdrowie psychiczne

-Leczy nerwice, depresje, bezsenność i przywraca radość życia i pewność siebie

- Działa odprężająco i podnosi poziom zadowolenia

- Przywraca prawidłową harmonię energetyczną całego ciała

- Pozostawia uczucie lekkości i dobrego samopoczucia na długi czas.   

 

 

Masaż dla KOBIET W CIĄŻY = Masaż PRENATALNY - Masaż podobnie jak odpowiednio dawkowana aktywność fizyczna, przynosi wiele korzyści dla zdrowia, samopoczucia, a także urody przyszłej mamy. Co więcej dobrze dobrany masaż może ulżyć nieprzyjemnym dolegliwościom towarzyszącym ciąży. Ta forma kontaktu fizycznego, jest dobrodziejstwem zarówno dla dobrego samopoczucia fizycznego jak i emocjonalnego przyszłej mamy. Masaż prenatalny przede wszystkim uspokaja, daje poczucie rozluźnienia napiętych, oraz wzmocnienia osłabionych mięśni, a także łagodzi ból.

Ma jeszcze szereg innych zalet:

- daje uczucie relaksu, wewnętrznego spokoju i zadowolenia

- poprawia jakość snu

- zmniejsza zmęczenie i wyzwala energię

- poprawia postawę ciała

- wzmacnia i uelastycznia aparat ruchowy

- uśmierza ból nóg i łagodzi bóle skurczowe

- redukuje bóle głowy

- stymuluje układ krążenia i limfatyczny

 

Kombinacji, sposobów jak i technik wykonywania masażu poznałam bardzo dużo, dlatego każdy masaż może wyglądać inaczej i w różny sposób oddziaływać na ciało. Zapraszam więc do skorzystania z różnych masaży, w celu stworzenia własnego, najbardziej odpowiadającego naszym upodobaniom.  

Wszystkie prawa zastrzeżone dla "quzdrowieniu.pl Energoterapia Włocławek".Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl