MENU

Uzdrawianie

To działanie obejmujące swoim zakresem całą istotę ludzką. Człowiek bowiem jest wielowymiarowy, to co widzimy i dczuwamy pięcioma zmysłami, to jest zaledwie 6 % tego co tak naprawdę nas stanowi. Pozostałe 94 % przynależy do świata energetycznego i duchowego, a wszelkie zmiany tam zachodzące mają decydujący wpływ na człowieka materialnego, którego widzimy w lustrze. 70 % chorób ma podłoże energetyczne, a nie fizyczne, dlatego coraz częściej medycyna rozkłada ręce, ponieważ leczone są skutki, a nie przyczyna. Przy działaniu uzdrawiającym docieramy przede wszystkim do przyczyn i staramy się je wyeliminować, dodatkowo rozświetlając wszystkie dostępne powłoki człowieka, by miał szansę od nowa zawalczyć o zdrowie i całe swoje życie. Uzdrawianie to aktywne światło uruchamiane wolą ludzkiego serca, aby dać pozwolenie siłom wyższym duchowym do działania na rzecz drugiego człowieka. To budzenie ukrytych mocy i talentów, które znajdują się w każdym z nas, to droga do świadomości, w której już wiemy, że jedynym naszym obowiązkiem w życiu, jest bycie szczęśliwym.Uzdrawianie obejmuje swoim zakresem następujące ciała.

    Jest to jedyna powłoka człowieka, która jest widzialna w świecie materialnym, dlatego tak bardzo się z nią utożsamiamy, przez co zatracamy się i nie odczuwamy pozostałych ciał, tracąc z nimi kontakt.

Jest rozleglejsze niż ciało fizyczne, wykracza znacznie poza jego biopole. W ciele tym obowiązują ścisłe zasady funkcjonowania i choć nie jest widoczne gołym okiem ma decydyjący wpływ na funkcjonowanie człowieka jako całej istoty.

 

Jest jakby przedłużniem ciała energetycznego. Jest bardziej przestrzenne i sięga dużo dalej niż ciało energetyczne.

To nic innego, jak zbudowana przez duszę i ciało egzystencjalne budowla. Teraz tylko należy wytrwać w swojej decyzji dotyczącej przyszłości i cierpliwie czekać na zmaterializownie się marzeń. 

Tu rozpoczyna się przestrzeń łącząca człowieka z przestrznią jego własnego Ducha, oraz Ducha Całości. tu kończą się wartości i prawa enrgetyczne i zaczynają prawa duchowe.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla "quzdrowieniu.pl Energoterapia Włocławek".Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl