MENU

Cennik

Słowo wstępu ze strony www.uzdrowiciele24.pl:

„Wszyscy stosujemy te same stawki i posługujemy się tą samą wiedzą i mocą w naszych działaniach, dlatego każdy z nas może w pełnym zakresie usług kontynuować działania rozpoczęte przez innego członka naszych stowarzyszeń, jeśli zaszłaby taka konieczność. Nasza wiedza jest ogromna, znacznie przewyższająca wszystko to, co do tej pory było dostępne ludzkiej cywilizacji. W trosce o Waszą wolność, szczęście i zdrowie staramy się z niej korzystać jak najpełniej, pogłębiając nasze umiejętności każdego dnia. Dodam przy tym, że uzdrowiciele duchowi nie są cudotwórcami, tylko rzemieślnikami światła, którzy w przeliczeniu na procentową ilość uzdrowionych i podleczonych (fizycznie, psychicznie i egzystencjalnie) należą w tej chwili do światowej czołówki, oraz to, że w przypadku naszych działań odległość nie ma znaczenia – z równą skutecznością uzdrawiamy całość istoty ludzkiej z jej egzystencjalną przestrzenią podczas osobistej wizyty, jak i poprzez telefon, choćby dzwoniono do nas z innej planety. Proponujemy więc nie tracić czasu i pieniędzy na dojazd, a skorzystać z prostszego i tańszego rozwiązania, jakim jest telefoniczna konsultacja. Nie potrzebujemy też żadnych danych na temat czyszczonej i uzdrawianej osoby, tylko jej imię lub jej obraz w waszej głowie. Duch i tak wie, o co chodzi, ale my potrzebujemy jeszcze małego naprowadzenia”.

 

  • 80 zł - to koszt konsultacji wraz z działaniami w całym spektrum istoty ludzkiej obejmującej jedną osobę.
  • W przypadku kilku osób jest to wielokrotność tej kwoty.

 

  • 30 zł - kontynuowanie uzdrawiania stosowane w przypadku ciężkich chorób lub stanów psychicznych, zwane „doładowaniem".

 

Uzdrawiamy podczas osobistych wizyt, jak również poprzez telefoniczne konsultacje, ponieważ głównie działamy z energetyką człowieka, więc nie ma potrzeby osobistego wstawiennictwa. W celu umówienia się, prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 9.00 do 20.00 Tel. 722-353-509 lub 501-651-055.

 

Nr konta do wpłaty: ING BANK ŚLĄSKI   75 1050 1764 1000 0092 2301 3039

 

Wszystkie prawa zastrzeżone dla "quzdrowieniu.pl Energoterapia Włocławek".Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl