MENU

Rozświetlanie komórek

  • Na temat samego zdrowia sporo już zostało napisane, jednak w tym momencie sięgnijmy głębiej, do miejsca, od którego wszystko się zaczyna, do pojedyńczych komórek. Zawierają one cały zapis energetyczny, genetyczny i biologiczny pozwalający na właściwe funkcjonowanie. W środowisku im sprzyjającym, potrafią się mnożyć i cały zapis w nich zawarty przekazywać kolejnym komórkom. Natomiast w strefie zagrożenia ulegajeją naturalnej degradacji, lub mutacji. W sposób naturalny również obumierają, by odstąpić miejsca nowym, zdrowm komórkom. Wszystko, wydawać by się mogło, podlega naturalnym prawom natury i nic nie jest w stanie zakłócić tego procesu. Otóż może, nasza niewiedza i delikatnie ujmując lenistwo.
  • Już naukowo zostało udowodnione, że każda komórka oprócz jądra komórkowego, zawiera w sobie również energetyczne jądro, które odpowiada za włąściwą komunikację wewnątrzkomórkową i bez odpowiedniego ładunku energetycznego, komórka zachowuje się jak zużyta bateria, zmniejsza swoją poprawność i wydolność, słabnie i przedwcześnie się starzeje.
  • Dlatego dajmy naszemu ciało coś jeszcze oprócz właściwego jedzenia, podarujmy mu odpowiednią dawkę światła, dzięki któremu dostarczymy tyle życia ile jest potrzebne do zdrowienia, czy utrzymania w zdrowiu istniejących już procesów.
  • Technika jest prosta, nie wymaga od nas żadnych nakładów, czy to w postaci finansów, czy dodatkowego czasu. Warunkiem właściwego stosowania jest technika uważności i systematyczność w działaniu. Można zacząć od zaraz. Dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem naszą uwagę kierujemy do wewnątrz naszeg ciała, do pojedyńczej komórki, pamiętając jednak o tym, że wszystko co w niej uruchomimy, zostanie również automatycznie odtworzone we wszystkich komórkach naszego ciała.
  • Gdy już czujemy ją całą, to napełniamy światłem, które początkowo też musimy sobie wyobrazić. Ale pamiętajmy, że nasze myśli pochodzą z różnych źródeł, dlatego gdy będziemy mieć szczerą chęć naprawienia własnego ciała, lub prawdziwą wolę do wyzdrowienia, to uruchomimy prawdziwe światło, które jak balsam rozleje się na wszystkie komórki, niosąc im zdrowie i ukojenie.
  • Sposób jaki można sobie stworzyć jest dowolny, dla każdego indywidualny, ważne by pamiętać o tym codziennie rano i wieczorem. Jesteśmy głównie istotami energetycznymi i bez ładunku w postaci światła powoli, ale jednostajnie słabniemy, dlatego ładujmy nasze komórki systematycznie i pamiętajmy o tym świetle przez cały dzień, by złą myślą, czynem, czy słowem, nie wytrącić go z orbity naszego ciała.
Wszystkie prawa zastrzeżone dla "quzdrowieniu.pl Energoterapia Włocławek".Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl