MENU

Rozmaitości

 

Wszystkie pytania i odpowiedzi zawarte są w Tobie... 

 

Nie potrzebujesz żadnego guru,czy mistrza. I nie musisz płacić ogromnych pieniędzy za udostępnienie tego co i tak z natury należy do Ciebie. Żadne kursy nie uruchomią tego, co możesz uzyskac własną pracą nad sobą. Potrzebna Ci jest tylko wiedza w jaki sposób skontaktować się z własnym opiekunem i jak dotrzeć do własnych, najczystszych i najdoskonalszych cząstek samego siebie. By pod przodownictwem sił wyższych rozpocząć walkę o wyzwolenie samego siebie i obudzenie świadomości ludzi. We wszystko zostaliśmy wyposażeni przez samego Boga i każdy z nas posiada ukryte talenty, które tak naprawdę są naturanymi umiejętnościami, tylko modyfikowani przez wieki zapomnieliśmy kim naprawdę jesteśmy. Całą wiedzę mamy zapisaną w sobie i siły nas wspierające tylko czekają byśmy zechcieli z niej korzystać.

Cała wiedza, jak uruchomić siłę woli i skontaktować się z własnym opiekunem, bądź siłami które nas wspierają, zawarta jest za darmo na stronie www.popko.pl w zakładce - Akademia Wiedzy. Wielki szacunek dla człowieka Zbigniewa Jana Popko, który, wchodząc w przestrzenie duchowe pobiera nauki w Mieście Oriin i udostępnia tę wiedzę pozostałym ludziom, by sami mogli się budzić i osiągać własne szczęście.

 

 Przedstawiam artukuł Tadeusza Chojeckiego-bioenergoterapeuty i bliskiego przyjaciela :-)

Kreacja Rzeczywistości

Każdy człowiek zamieszkujący Ziemię jest istotą boską,przez którą Bóg-Ojciec doświadcza fenomenu życia. Wszyscy jesteśmy uczestnikami tej wspaniałej, nieskończonej "gry" w życie...

 

Wszystkie prawa zastrzeżone dla "quzdrowieniu.pl Energoterapia Włocławek".Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl