MENU

Dla osób po konsultacjach

Zapraszamy do obejrzenia filmu autorstwa Zbigniewa JANA Popko.

Więcej na https://www.popko.pl/po,konsultacjach,page.xhtml 

 

 

  Podstawową rzeczą, jaką trzeba sobie uzmysłowić po działaniach oczyszczających i uzdrawiających, jest fakt, że to, co zatruwało życie latami w postaci złowrogich energii i niszczycielskich chorób, już nie istnieje. Że od teraz tworzy się NOWE i w końcu można stać się kreatorem własnego życia i tworzyć ścieżki losu według własnych planów i marzeń. Jednak przyzwyczajenia i programy, które nami sterowały są tak silne, że na powrót będą chciały zająć utraconą pozycję. To co robiliśmy latami, lub w jaki sposób myśleliśmy, z automatu będzie odtwarzało się w przyzwyczajeniach. Dlatego na nowo trzeba zapisać całą swoją postawę energetyczną, przetasować swoje cele i zweryfikować potrzeby. Działania zapisują się w różnym czasie, w zależności czego dotyczyły i co ustawiały. Dla niektórych wystarczy kilka dni, żeby dojść do siebie, a niektórym zajmie to tygodnie. Ważne aby odczuć ten stan ciszy w głowie, który się pojawi, przypływ sił witalnych i chęci do dalszego życia. Warto ten stan zapamiętać, żeby wiedzieć, co jest prawdziwą naturą. Prawda o człowieku bowiem jest inna, niż dajemy świadectwo w swoim koślawym życiu. Trzeba to sobie w końcu powidzieć, że człowieka stać na więcej, że wystarczy chcieć, a dewiza: "co nas nie zabije to nas wzmocni", powinna być przyklejona na drzwiach wejściowych. Człowieczeńswo to nie jest zezwierzęcona postawa walki wyłącznie o swoje dobro. To nie jest nienawiść do bliźniego i stałe negatywne patrzenie na świat. To braterska postawa przejawiająca się w czytości słowa, myśli i czynu wobec drugiego człowieka.     

     Wszystko o czym myśleliśmy, co czuliśmy, lub czyniliśmy w przeszłości, ma swój zapis energetyczny i swoje wibracje. Dlatego wracając myślami do tego co było, odtwarza się na powrót cały zapis wraz z niszczycielskimi siłami. Nawet gdy siła opętująca zostanie odprowadzona, a programy chorobotwórcze zostaną zastąpione procesem zdrowienia, to gdy przypominamy te stany z przeszłości, w których byliśmy niszczeni, odtwarzamy zapis energetyczny aż w 70 %. Więc raz na zawsze należy odciąć się od przeszłości, zamknąć ten rozdział w swoim życiu, by rozpocząć walkę o własne szczęście. Stare zapisy należy zastąpić nowymi, cudownymi doświadczniami, lub stanami chociażby tylko w wyobraźni. Nawet gdy doświadczaliśmy wspaniałych chwil, nie ma potrzeby do nich wracać bo i po co, jak jeszcze cudowniejsze możemy wykreować za pomocą siły zwanej marzeniami. Może to z początku być trudne i niezrozumiałe, jednak wszystko co nowe potrzebuje poznania, doświadczenia i solidnego praktykowania. Spójrzmy na siebie nie jak na odbicie w lustrze, które na dodatek niekoniecznie nam odpowiada, tylko jak na potężną wielowymiarową postać, która żyje tu na Ziemi, by poznawać, doświadczać i dokonywać właściwych wyborów. Cała nasza praca polega na właściwym kierowaniu energii myśli i emocji, która jak bezbarwna chmura wpada do naszego ciała i od nas zależy jaką jej nadamy wibrację. Możemy starym zwyczajem przepuścić ją przez matrycę i programy nas sterujące, które oceniają, niszczą, podporządkowują. Lub zapanować nad nią i przepuścić przez serce, które kocha bezwarunkowo, akceptuje i daje wolność drugiemu człowiekowi, o ile on sam Twojej wolności nie ogranicza. Zaczynamy więc od poznania, że posiadamy myśli, które jak rozwścieczone stado bawołów, pędzi przez nasze głowy, robiąc tyle zadymy i zniszczeń na ile im pozwolimy. Kolejnym naszym wrogiem, lub sprzymierzeńcem jest to co czujemy. Możemy bowiem z własnej woli wchodzić w niskowibracyjne stany emocjonalne, takie jak: strach, nienawiść, zazdrość, czy nawet niechęć, lub wybierać uczucia: kochania, wybaczenia, czy akcetacji wszyskiego i wszystkich. Nie mamy bowiem prawa oceniać kogoś z naszego punktu widzenia i mierzyć go naszą miarą, bądź samych siebie mierzyć miarą drugiego człowieka. Każdy z nas jest cudowny, niepowtarzalny, z inną misją powołany do życia. Inną bowiem kwestią jest poznanie o nim prawdy, czyli w jakim prawie się wyraża i jakim siłom daje się modyfikować. Jest to informacja dla nas, czy warto się z nim zadawać, czy omijać delikwenta szerokim łukiem. Dzięki czemu nie wpadamy w kolejne kłopoty i skupiamy się na swojej świadomej przemianie. Gdy chcesz zmienić świat, zacznij zmianę od siebie.

   Jak już poznamy, że mamy myśli, emocje i uczucia, to rozpoczyna się cudowna praca polegająca na panowaniu nad własnymi myślami i emocjami. Działanie oczyszczające i uzdrawiające jest po to, by rozpocząć NOWE Życie, by na nowo zapisywać swoje przeznaczenie. I z potężnym ładunkiem energetycznym i duchowym w postaci Żywego Światła zacząć poprawnie odnajdywać się w przyjaźni, miłości, namiętności i spełnianiu się w życiu. Kto raz poczuje oddech wolności na własnej piersi, już zawsze do tego stanu będzie dążył, aż stanie się jego nowym stanem duchowym.

     Najważniejszym orężem Q własnemu wyzwoleniu jest radość i wysokowibracyjny stan kochania. Tradycyjnie pokochanie należy zacząć od siebie, a następnie pokochać innych. O ile totalne pokochanie wymaga odczucia pewnego stanu i wejścia pod okiem własnego opiekuna w konkretne sceny, o tyle  stan radości jest chyba znany każdemu, choć czasami latami wymazywany i zapominany. Radość ma być lekka, płynna, jak powrót do dzieciństwa, gdzie beztrosko i z ufnością patrzyło się na świat. Przytaczając nauki Jezusa, głosił on:  "Stańcie się jako dzieci" by wejść na drogę do Boga - Ojca. Budda również odkrył siłę płynącą z radości i o niej nauczał. Na uwagę zasługuje fakt, że odrobina radości podkręca moc człowieka, przez co ścieżki losu same zaczynają się układać, a ciało egzystencjalne zaczyna żyć. Na początku zacząć od małych rzeczy, które cieszą i sprawiają przyjemność, aż moc pozytywnych myśli zaleje umysł i radość stanie się drugą skórą człowieka, o którą oczywiście dalej należy dbać. Dzięki radości człowiek wchodzi w pewien stan zwany świadomością, gdzie ma już kontakt ze światem duchowym i z tego poziomu płyną podpowiedzi - w jaki sposób może poprawić swoje życie. Czym jest świadomość i jak ją budzić, opisane jest w kolejnym dziale (patrz: Źródło Prawdy). Ważne, żeby pamiętać, iż stale jesteśmy poddawani oprogramowaniu i to czy jsteśmy na nie odporni, czy nie, zależy przede wszystkim od tego czy nasze myśli zakotwiczone są w umyśle, czy w świadomości. Umysł daje się podporządkowywać, obrabiać, manipulować. Bazuje tylko na tym, co sam stworzył, lub poznał. Świadomość jest wolna, nieograniczana. Będąc w stanie świadomości nikt nie będzie w stanie wmówić Ci, że jesteś do niczego. Tu w tym stanie czuje się własną wartość i Boskie pochodzenie. Tu każdy jest bratem i nawet ten pogubiony Kowalski to też Dziecię Boże, który ma prawo żyć i błędy popełniać. Na specjalną uwagę zasługują marzenia. Jest to magia, która otwiera drzwi do innego świata, to fantazja, która porywa i uskrzydla. Jest to połączenie poprzez obraz z własnym Duchem, który jak na ekranie obserwuje to co wyświatlają marzenia i wciela w życie, jeżeli marzyciel ma dostateczną moc, by te marzenia utrzymać, oraz wiarę i wolę by je zmaterializować. W związku z tym, że marzenia mają w sobie niezwykłą siłę i moc sprawczą zostały omówione dokładniej w kolejnym dziale  (patrz: Źródło Prawdy).

      Reasumując gdy już cała Twoja energetyka została ustawiona, oczyszczona, a ciało uzdrowione, nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się tymi darami od Boga i rozpocząć Nowe Życie, gdzie każdy dzień będzie dobrodziejstwem i błogosławieństwem, a nie przekleństwem. 

                             Powodzenia na drodze Quzdrowieniu całej Swojej Istoty.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla "quzdrowieniu.pl Energoterapia Włocławek".Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl