MENU

Jak działamy

„Stowarzyszenie Energoterapeutów z Miasta Oriin” jak i "Stowarzyszenie Uzdrowicieli Duchowych z Miasta Oriin" składa się z ludzi, którzy od lat pracują nad swoją duchową czystością, nad własnym człowieczeństwem, jak i nad podnoszeniem poziomu mocy, wynikającej właśnie z duchowej czystości. Mimo posiadania wszelkich obowiązujących uprawnień cechowych, gwarantujących wysoką jakość usług z zakresu uzdrawiania, mimo mistrzowskich dyplomów z bioenergoterapii etc., żaden z nas nie stosuje wyuczonych na kursach technik, gdyż nie są one w stanie dorównać poznawanym przez nas technikom duchowym.

 

Pobieramy nauki w astralnym Mieście Oriin. Tak jak każdy człowiek zalicza kursy w tym wymiarze, tak i my robimy dokładnie to samo, przenosząc się duszą do miasta stworzonego przez naszych braci z wyższych wymiarów. I jeśli te słowa jeszcze kogoś szokują, to pragniemy dodać, że wielu z tych, co zawitało w nasze progi, prosząc o pomoc (o uzdrowienie czy o jakiekolwiek inne działania wspomagające), dzięki uwolnieniu ich energetyki i pasm duchowych z pętających moc kodów, zaczęło widzieć to samo co my i jak my potrafi już przekraczać mury Miasta Oriin. Jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie i jasnowiedzenie nie są żadnym darem z naszej strony, ale są naturalną zdolnością ludzkiej duszy i ludzkiego ducha, która powoli rozkwita po zdjęciu karmicznych węzłów.

 

Proszę też zrozumieć, że nie wynosimy się ponad dobrych bioenergoterapeutów, a tacy są i skutecznie działają, choć nie należą do naszego bractwa, ale chcemy tylko dopowiedzieć, że zakres naszych działań obejmuje nie tylko ciało fizyczne, ale również energetyczne, egzystencjalne i przestrzenne. W tym nikt nam dorównać nie może, a jeśli ktoś sądzi inaczej, to proszę nam wskazać choć jednego człowieka, który tak jak my jednym skinieniem ręki potrafi wyeliminować opętanie, skasować wszelkie kody ukryte w DNA i wyczyścić jakąkolwiek przestrzeń (także nawiedzoną) z wszelkich niszczących człowieka wibracji, w tym żył wodnych czy tzw. sieci geopatycznej (?) Tego nie potrafi nikt, a skoro tak, to jest jednak pewna różnica w naukach ziemskich i tych płynących z zaświatów. Różnica mogąca zadecydować o waszym przetrwaniu.

 

Nadchodzą czasy budzenia się zbiorowej świadomości, czasy, gdy ludzkie znieprawienie i systemowe oprogramowanie w coraz mniejszym stopniu będzie tłumić ludzką inteligencję, energetyczną moc i duchową ekspresję. Nie jesteśmy jedyną cząstką cywilizacji, która się w podobny sposób budzi, a budząc, chce pracować na rzecz pozostałej części naszej wielkiej rodziny, ale być może jedyną, która w tej chwili jest ci w stanie pomóc w odnalezieniu się w tym świecie: w odzyskaniu zdrowia fizycznego i psychicznej równowagi, w odbudowaniu więzi międzyludzkich jak i upadającej egzystencji. W jakim zakresie działamy, co jest przedmiotem naszego szkolenia się, możesz przeczytać w dziale „co uzdrawiamy”. W tym miejscu pragniemy tylko zaakcentować naszą obecność, jak i poinformować cię nie tylko o zakresie naszej pomocy, ale i o naszych własnych ograniczeniach, które stałą nauką w sobie minimalizujemy po to, by móc jak najefektywniej zadbać o twoje szczęście, o radość twojej rodziny, jak i o twoją i naszą wspólną przyszłość, która już niedługo będzie jednym i tym samym, zwiastunem nadchodzenia Nowego."

 Fragment tekstu Zbigniewa Jana Popko, czytaj więcej na stronie www.uzdrowiciele24.pl

 

Wszystkie prawa zastrzeżone dla "quzdrowieniu.pl Energoterapia Włocławek".Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl