MENU

W czym pomagamy

Nasze działania zmierzają do przywrócenia harmonii energetycznej, fizycznej, biologicznej i duchowej na wszystkich poziomach całej Istoty Ludzkiej. Ile jest ciał i jak są zbudowane zostało opisane w zakładce "Uzdrawianie". Każda choroba fizyczna, czy psychiczna, sytuacja, problemy rodzinne, cokolwiek co Ci się przydarzyło, lub czego doświadczyłeś, ma swoje odbicie w świecie enrgetycznym i duchowym. Nawet nasze proste wybory, tkj.: kupienie samochodu, wybór szkoły, lub kursu, pociąga za sobą odpowiednie konsekwencje nie tylko w świecie fizycznym, ale przedewszystkim energetycznym. Gdy nie jesteśmy w stanie niekiedy ogarnąć świata materialnego (tylko 6%), to nie dziwmy się, że całość nas przerasta, skoro cała rozgrywka odbywa się w świecie energetycznym i duchowym (pozostałe 94%) którego na dodatek nie widzimy, nie czujemy i kompletnie nie rozumiemy. Człowiek ma taką dziwną naturę, że w większości przypadków boi się tego, czego nie zna i nie rozumie, dlatego najczęściej odkłada nieznane na bok, zakładając, że nie istnieje i udaje przed samym sobą, że wszystko jest w porządku. Dopiero gdy choroba staje się na tyle uciążliwa, lub nawet nieuleczalna, gdy w rodzinie następują konflikty i napięcia, gdy natłok myśli jest już tak wielki, że jesteśmy bliscy obłędu, szukamy innych rozwiązań, bo wszystkie znane do tej pory zawiodły.  Szkoda tylko, że tak późno, bo wówczas trzeba więcej czasu, by dojść do siebie, ciało potrzebuje regeneracji, a psychika wsparcia. Pamiętajmy więc, jeżeli czujemy się nieswojo i życie zaczyna nam się wymykać spod kontroli, to nie czekajmy, aż nas to przerośnie. Tak szybko, jak biegniemy do lekarza, gdy nasze dziecko ma gorączkę, reagujmy również w sytuacji, gdy dopiero zaczynają się problemy, nie czekajmy na zmatarializowanie się nieszczęść, czy poważnych chorób. Dopiero wyczyszczona energetyka człowieka, daje pełny obraz o jego sile i potędze. Proszę sobie nie odbierać mocy do życia, tylko dlatego, że czegoś się nie widzi, ale dać sobie szansę na odbudowanie własnej siły, zdrowia, czy odbudowanie relacji z ludźmi. Bóg dał ludziom prawo do szczęścia i wolnego wyboru, nie pozwólmy go sobie odebrać.  

W praktyce,  każdy problem można przeskalować, posprawdzać i oddać obróbce światłu, by poczyniło najlepsze działania, jakie można uzyskać w danym czasie, dla danego człowieka. Dlatego nie sposób podać całego zakresu naszej pracy, a jedynie możemy uogólnić, zwracając uwagę na rzeczy najistotniejsze na drodze Quzdrowieniu człowieka.  

  • Uzdrawiamy Ciało fizyczne - Jest to najdoskonalsza i najcudowniejsza maszyna, zdolna do samoregulacji i samouzdrawiania, wspierająca nas we wszystkich pczynaniach i dążeniach. Niestety w największym stopniu niszczona przez wrogie nam energie i doprowadzana do ruiny i chorobotwórczej zapaści. Trudno pisać jakie mechanizmy są uruchamiane podczas uzdrawiania, najważniejszy jest fakt, że po działaniu człowiek odzyskuje utracone siły i zdrowie. Czasami jedno działanie, jeżeli jest to poważna choroba, nie wystarczy, ale wówczas uruchamia się działanie doładowujące, aby wesprzeć ciało w wysiłkach zmierzających do powrotu do zdrowia. Są też przypadki ciężkich chorób, które miały przyczynę jedynie energetyczną i pokasowanie zagrożeń sprawiało totalne uzdrowienie, co można było nazwać cudem. A to były tylko prawa energetyczne, które są, istnieją i nami rządzą, bez względu na to, czy tego chcemy, czy nie.
  • Ustawiamy i uzdrawiamy całą psychikę człowieka - W tym zakresie kasujemy węzły karmiczne, podłączenia, klątwy, nawiedzenia, podpięcia, blokady energetyczne. Odprowadzamy również wszelkie byty, istnienia, roje i istoty, które urabiają i modyfikują człowieka latami, skutecznie niszcząc całą jego psychikę, nieraz na trwale zmieniając jego osobowość. Przywracamy poprawność myślenia i trzeźwość umysłu.
  • Harmonizujemy energetykę  - Dzięki tym działaniom, przywracamy panowanie nad myślami i emocjami. Jest to pierwszy i najważniejszy krok aby człowiek mógł odzyskać siebie. Blokowane są pewne działania wyniszczające człowieka, np. klątwy, które nagminnie wysyłane są wobec drugiego człowieka, przez nieżyczliwych i zazdrosnych ludzi, którzy w swoim zagubieniu stają się bardzo niebezpieczni.
  • Oczyszczamy całą przestrzeń życiową i mieszkalną - Blokujemy cieki wodne, linie geopatyczne, zamykamy przejścia i nawiedzenia, ustawiamy przestrzeń i wprowadzamy zabezpieczenia, dzięki czemu człowiek może odczuć już "na własnej skórze" wsparcie i opiekę Istot z wyższych wymiarów. Uruchamiane są również ścieżki losu, które niejednokrotnie są zablokowane i splątane.
  • Pomagamy i wspieramy we wszelkich uzależnieniach i nałogach- Wzmacniamy wolę i kasujemy programy odpowiedzialne za powstawanie uzależniających potrzeb.

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone dla "quzdrowieniu.pl Energoterapia Włocławek".Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl